SK Kladno B - FK Teplice B 2:0 (1:0)


Od začátku bylo znát, že Teplice budou nejvalitnějším sokem Kladna na turnaji. Obě mužstva hodně běhala, jen chybělo více přesnosti. Ta však nescházela H. Zinhasovičovi ve 34. minutě, kdy se krásně trefil levačkou z trestného kopu téměř do šibenice. Po přestávce ale on i Neuman kvůli zranění odstoupili a Teplice hodně přitlačily. Naštěstí pro Kladno měly hodně vychýlenou mušku, jednou také výtečně zasáhl brankář Borský.


V samotné koncovce už se borci SK uklidnili, chodili do brejků a při jednom zastavil kombinaci M. Zinhasoviče a Chaloupky jen teplický faul, po němž Chaloupka s přehledem jistil výhru SK.


„S výsledek jsme spokojeni, s hrou je to na vážkách. Měli jsme problémy s agresivním napadáním soupeře, naše nakopávané balony jsme nedokázali udržet tak, jak bychom potřebovali. Ve druhém poločase to bylo lepší a po vystřídání jsme už hru kontrolovali,“ hodnotil asistent Martin Nový, jenž se o tým při neúčasti hlavního kouče Stanislava Hejkala (byl s áčkem na soustředění v Německu) stará.


Branky: 33. H. Zinhasovič, 87. Chaloupka (p).


Kladno B: Borský - Lev, Končír, Podraný, H. Zinhasovič (60. Samek) - Anguo (65. Lazarik), Čurda, Himl, Chaloupka - Vydra (68. M. Zinhasovič), Neuman (65. Vincenc).

Plzeň B - Kladno B 4:1 (4:0)

Do 22. minuty nic nenasvědčovalo tomu, že by svěřenci trenéra Hejkala, jenž se k týmu vrátil, nějak propadli. Jenže v rozmezí 22. - 32. minuty je domácí totálně rozsekali čtyřmi rychlými zásahy. Rozdíl byl vidět zejména v důrazu s míčem. O přestávce sice Stanislav Hejkal tým seřval a jeho svěřenci se zlepšili, přesto stihli Lvem pět minut před koncem pouze korigovat.

Kladno B: Janoczko - Chalupa (46. Končír), Samek, Sterzl, Císař (75. Lev) - Lazarik, Čurda, Vincenc, Himl (46. H. Zinhasovič) - Podraný, Chaloupka.