SK Kladno B - Rakovník 4:0 (2:0)


Borci A týmu zápas nepodcenili, jak už se to někdy stane (loni dvakrát). Protivník, v jehož řadách nastoupili i někteří bývalí Kladeňáci Isteník, Fojtík nebo Vaidiš, jen těžko odolávali rychlejší a přesnější kombinaci domácích. Jako první udeřil Zachariáš, jenž si naběhl na krásný centr Kousala a hlavou se nemýlil. Horší to bylo nohou. Kladenský dravec obešel před půlí i gólmana hostů, ale zakončil slabě a stoper jeho pokus doběhl. Následný roh Rakovničtí odvrátili na půlku, odkud ho Zinhasovič na stopera Beneše, který se zbavil efektně zadáků a nekompromisně zvýšil.


Po přestávce znovu zaúřadoval Zachariáš, když prakticky shodně hlavičkoval na přední tyči centr Zinhasoviče. Na gólu měl podíl také Zoubele a právě on uzavřel účet. Počkal si na brankářem vyraženou ránu Šelichy a rutinérsky doklepl – 4:0. „Jako trenér B týmu jsem spokojený s výsledkem a jako asistent áčka i s předváděnou hrou fotbalistů. U některých to mohlo být i o malinko lepší, ale nasazení i přístup hráčů byl v pořádku,“ řekl po utkání trenér Stanislav Hejkal, jehož mrzela zranění Šilhana, Grosse a Zoubeleho.


Branky: 15. a 70. Zachariáš, 37. Beneš, 74. Zoubele.


Kladno B: Kostolanský - Bartoš, Gross, Beneš, H. Zinhasovič - Kousal, Šelicha, Zoubele (82. Čurda), Himl (69. Chalupa) - Šilhan (21. Neumann), Zachariáš.