SK Kladno – Slavia Praha 0:2 (0:0)


V prvním poločase nastoupili za Kladno hlavně kmenoví hráči béčka s dorostenci a hra byla vyrovnaná. Trenéři poprvé testovali nadějného Jevgenije Shenghofa, Čecha s ruskými kořeny, jenž patří Slovácku, ale v poslední době hostoval se Slavií. Naopak v sestavě se neobjevil útočník Jánoš, jehož Kladno zkoušelo z Meteoru a jevil se výborně. „S vedením Meteoru zatím nedošlo k dohodě, moc ho pustit nechtějí,“ sdělil šéftrenér mládeže SK Jan Suchopárek.
Po změně stran nasadili trenéři Kladna Hejkal s Brabcem i posily z áčka Čápa, Farbáka, Holuba, Kousala, Vršajeviče a Zachariáše. Ale lepší byli Pražané a svou převahu nakonec gólově vyjádřili na přelomu 84. a 86. minuty dvěma trefami Komárka a Klavíka. „S první půlí jsme spokojeni byli. Ale po prostřídání už ne. Hráči z áčka si chtěli zahrát fotbálek, ale to na téhle úrovni nejde. Měli také v nohách tvrdý dopolední trénink, možná se nechtěli zranit. Ale výkon to dobrý nebyl,“ neskýval asistent kouče béčka Petr Brabec.


Branky: 84. Komárek, 86. Klavík.


Kladno: Kostolanský – Shenghof (46. Vršajevič), Samek, Všetečka (46. Farbák), Chalupa (46. Čáp) – Lazarik (46. Kousal), Čurda, Vincenc (46. Zachariáš), Bambur, Himl – Veleba (46. Holub).