Bohemians 1905 B - SK Kladno B 5:3 (3:1)

Bohemka poslala na trávník silnější sestavu s áčkaři Škodou, bývalou oporou Slavie Kuchařem, Kunáškem a Moravcem. A bylo to znát, za zápas si vytvořila snad deset vyložených šancí a hned tu první ve druhé minutě Škoda proměnil. Za chvíli se přidal Kuchař, ale také Kladno hodně myslelo na útok a Himl po ruceve vápně z penalty snížil. Bohužel i pak na hřišti Lokomotivy Vršovice vládli domácía ve druhém poločase vedli už pro Kladno hrozivým rozdílem 5:1. Teprve pak se Hejkalovi svěřenci zvedli, kmenový hráč Bohemky Petr Himl z další penalty opět za ruku snížil a v poslední minutě dokonal po akci dorostence Smělého hattrick.

Trenér Stanislav Hejkal byl po utkání opět dost rozladěn. "Třeba Himl dal tři góly, ale dozadu mužstvu vůbec nepomohl. A nebyl sám, s některými borci se budeme muset v pondělí rozloučit. Věkově už to na béčko není a výkonnostně nestačí. Jinak obě mužstva myslela hlavně na útok a zápas mohl skončit 10:6 pro Bohemku. Brankáři totiž chytili velké šance včetně samostatných nájezdů. Pochválil bych jen dorostence Smělého. Dal tyčku a připravil poslední gól," řekl kladenský trenér, jenž bude v příštím ročníku vést ligové áčko spolu s Martinem Hřídelem.

Branky: 2. a 29. Škoda, 11. a 71. Kuchař, 75. Formáček - 14., 78. (obě z pk) a 90. Himl. Rozhodčí: Hock.

Kladno B:Borský - Lev (30. Chaloupka), Chalupa, Samek, Císař - Himl, Čurda, Bambur (29. Končír), Podskuba - Neuman, Podraný (61. Smělý).