Česká Lípa - SK Kladno 5:0 (3:0)

Vedoucí celek tabulky se s Kladnem moc nepáral. Už v 10. minutě obešel Holeček snadno Punu a křížnou ranou otevřel skóre. Za dalších osm minut Šafář přímo z rohu předvedl obráncům i brankáři Kostolanskému, že hlídat se musí také přední tyčka. Pak se trefil i kanonýr Věchet po kombinační akci a trenér Duda musel střídat. Nemocného útočníka Jánoše vystřídal Bambura zraněného PunuRendla. "To je také dobré. Že Jánošovi není dobře, mi řekl při nástupu na hřiště a o Punově zranění jsem se dozvěděl od hráčů," kroutil hlavou naštvaný Duda.

Druhý poločas sehrál jen z povinnosti, přesto stihli hosté ještě dvakrát inkasovat.V 56. minutě si nepohlídali dlouhatánský aut a Podolskýdal na 4:0, v 80. zase pláchl nešťastně zasáhnuvšímu Samkovi Věchet a dalzápasu konečnou podobu. "Takhle se zápas hrát nedá. V první řadě mají hráči poslouchat, když jim říkám,že domácí budou chtít rozhodnout do poločasu. Kritérium snesou jen Hlava ačástečně Mašanský," dodal Radek Duda.

Branky: 10. Holeček, 18. šafář, 27. a 80. Věchet, 56. Podolský. Rozhodčí: Hrubeš - Štumpf, Čížek.

Kladno B: Kostolanský - Puna (35. Rendla), Samek, Pejša, Všetečka - Podraný (78. Smělý), Čurda, Chalupa, Hlava - Jánoš (25. Bambur), T. Mašanský.