Kladenští zkoušeli slovenského brankáře Matúše Moťovského, jenže tomu se v úvodu jeden zákrok moc nepovedl, míč pouze vyrazil k útočníkovi Pražanů a bylo to 0:1. Ale svěřenci kouče Radka Dudy hráli v první části velmi slušnou partii a povedlo se jim vyrovnat, když z hranice vápna propálil brankáře Jánoš. Bohužel těsně před přestávkou skóroval Žižkov ještě jednou po hezké technické akci ranou do šibenice.

Po změně stran dal Duda možnost dalším mladíčkům hrajícím až třetí nejvyšší dorosteneckou soutěž a bylo to znát. Žižkov hru ovládl, vstřelil další dva góly a Kladnu patřila až poslední minuta, když se T. Rouček proběhl od půlky až na na vápno a pohlednou akci vyšperkoval ještě technickou ranou do vinglu.

„První půlka se mi líbila, navázali jsme v ní na zápas s Vary. Bohužel druhá část patřil soupeři, nehráli jsme vůbec dobře. S brankářem Moťovským dál nepočítáme,“ uvedl Radek Duda.
SK Kladno B – Viktoria Žižkov B 2:4 (1:2). Rozhodčí: Štumpf.

Kladno B: Voťovský (46. J. Rouček) – Výborný (66. M. Pejša), Nejedlý, Sochr, Jaráb (57. Hrubý) – T. Rouček., Hartman Bambur, Tóth (55. Ďurčanský) – Jánoš, Severýn.