V utkání byli rozhodně důraznější a v tom byla jejich síla. K nelibosti hostů, kteří však dopláceli i na nedůslednost, zahrávali až příliš standardních situací, z nichž přes kvalitní výkon gólmana Tesaře, který se po zranění vrátil mezi tři tyče, vytěžili všechny tři branky.

U první nechali Kladenští samotného hlavičkovat Jandu, v nastavení první půle měl Nový v šestnáctce čas zpracovat míč a bodlem přidat druhou branku a při poslední se u přední tyče prosadil důrazný Veselý.

SK ale mohl jít do poločasové přestávky veseleji. O gól do šatny se se soupeřem přetahoval. Ve 45. minutě totiž vyrovnával na 1:1 Sklenář, jemuž mezi stopery přihrával Radosta.

„Prohrát jsme nemuseli, poněvadž podobných situací do otevřené obrany jsme měli víc. Bohužel jsme je nevyužili,“ konstatoval trenér Martin Hřídel, jenž prohlásil: „Vzhledem k tomu, že soupeř měl asi pětadvacet standardek, vyhrál zaslouženě.“

Nechtěl se ale vyjadřovat k výkonu soudce. Jen poznamenal: „Pokud mladí hráči chtějí hrát velký fotbal, musí si s tím poradit. Neříkám, že si na to mají zvyknout.“

Co řekl na adresu soudce vedoucí mužstva Radovan Cába, si přečtete v tištěném vydání Kladenského deníku v pondělí 28. března 2011.

Čelákovice - Kladno B 3:1 (2:1).

Branky: 41. Janda, 45. Nový, 60. Veselý – 45. Sklenář. Rozhodčí: Váňa, bez karet. Diváci: 200.

Kladno B: Tesař – Caizl, Rada, Roubal, Jaráb – Radosta, Švambera, Polanský (46. Tóth) – Výborný, Rouček – Sklenář (64. Hofman).