Na první střely mezi tyče se čekalo až do závěrečné čtvrthodiny první půle, kdy Kladno získalo územní převahu, která přetrvávala až do závěrečného hvizdu.Domácí v té době třikrát vyzkoušeli pozornost brankáře Zaťka - nejvíc Cigánkova tečovaná střela,hosté poprvé zamířili mezi tyče až na sklonku poločasu.

Ze strany hostitelůto bylo na dlouho poslednípřímé ohrožení branky,další přišlo ažv závěru utkání z kopačky Zezeho!Blíž k výhře nakonec byliSeveročeši, protože jediné dvě šance utkání vyprodukovalioni. Tesař si ale poradil jak seŠlajchrtem, jenž zakončoval z malého vápna,tak Heřmanem,který hlavou lízlbalon jen do Tesařovi náruče.

Při síle Kladna by hostéremízu dlouho brali,nakonec ale měli smíšenépocity. "Domácí měli častěji míč na kopačkách,kdyžale vezmu naše tutovky po standardkách,mohli jsme stoprocentně odvézt tři body.Remíza je ale nakonec zasloužená. Bod však pro nás nic neřeší," prohlásil hrající trenér Chomutova Tomáš Heřman.

Bezbranková remíza nevylepšila stále svízelnějšísituaci béčka, které na kročehlavském trávníku na jaře ještěnevyhrálo. "Je pravda, že vyloženou šanci jsme neměli,hosté ale ukázali,že v současnosti jsou možnánejlepší v divizi," konstatoval kladenský asistent Petr Brabec a přidal jeden postřeh. "Velké hřiště nám nesedí. Všechno tady trvá dlouho, třeba než se hodí aut. Hráči se pak nemohou dostat do hry."

Kladno B – Chomutov 0:0
ŽK: Chalupa, Samek, Šilhan(vš. K). Rozhodčí: Kotalík – Šafránek, Šluk. Diváci: 130.
Kladno B: Tesař – Nejedlý (61. Podskuba), Chalupa (85. Puna), Samek, Všetečka - Cigánek, Dubský (66. Zeze), Holub, Hlava – Mašanský, Šilhan.
Chomutov: Zaťko – Vait, Hyneš, Strouhal, Jančárek – Šlajchrt, Šebek, Eizelt, Ilavski – Heřman, Horna.