"Zbabělý výkon neodpovídá možnostem mužstva. Pokud to tak půjde dál, nemá cenu jezdit ven. Za hranicemi okresu jsme jiný tým než doma," hřímal po utkání kouč Radek Duda.

Jeho svěřenci za celé utkání vyslali na soupeřovu branku jen dvě střely a s tím nemohli velmi zkušenému soupeři konkurovat. Ten měl ještě další možnosti, tudíž mohla být kladenská porážka ještě vyšší.

Oba pětigólové rance si musel vychutnat gólman Kostolanský,. "Tentokrát ho v tom nechali pěkně vymáchat," konstatoval Duda. Podle jeho slov chtěl SK vstřelit brzy gól, místo toho už ve 4. minutě prohrával.

"Celý týden se na utkání připravujeme a pak nám chybí bojovnost a nasazení. Neprosadíme se ani za stavu, kdy nemáme co ztratit. Kluci to nezvládají psychicky," poznamenal trenér.

Pravdou je, že rezerva měla venku dva nesmírně silné soupeře ze špičky tabulky a teď ji doma čekají další dva - Děčín a Chomutov. Duda to ale nebere. "V přípravě jsme hráli se silnějšími týmy a dokázali jsme hrát vyrovnané zápasy," posteskl si Duda.

Jirny – Kladno B 5:0 (4:0)
Branky: 4., 34. Jindráček, 32., 39. Procházka, 72. Šimek. ŽK: Hlava (K). Rozhodčí: Šobl. Diváci: 150.
Kladno B: Kostolanský - Podskuba (46. Jaráb), Samek, M. Pejša, Všetečka – Bambur (46. Jánoš), Chalupa, Čurda, Hlava, Smělý (74. Hadrika) - Zeze.