Jejich kouč Jindřich Dejmal,jehož mimo jiné proslavila drnovická ´karamelková´ kauza, ale moc nadšený nebyl. "Nedávám důraz na přípravné zápasy, ale je pravda, že kdyžvedete o dvagóly,máte další šance,k tomu zkušenější mužstvo, i když jsem zkoušel hráče z krajského přeboru,takto máte uhrát," prohlásil.

Západočešivyužili v první půli dvě standardky. Při první usměrnil Tichotův centr hlavou k levétyči Oslovič a pak se po faulu Bambura z desítky nemýlil Psohlavec. Navíc Futro zatřásl tyčí. Za stavu 0:1 ale Četverik chytil tutovku Jánoše.

Po obrátce se blýskl i jeho náhradník Bojčuk. Parádním zákrokem vyšperkovalnejhezčí akci zápasu. Po centru Výborného pěkně hlavičkoval Tóth.

Domácí se prosadiliaž 76. minutě, kdy se jako tank vřítil do koncovky Hartman, jenž z 16 m propálilBojčuka. Pak sice Jánošodmítl trefit odkrytou branku, ale Hartman posléze vybídl dorostenceTótha, jenž na dvakrát určil konečný stav.

Trenér Kladna Radek Duda remízu bral. "Bod s třetí ligou se počítá. Po první půli to s námi ale nevypadalo vůbec dobře.Když si kluciuvědomí, že fotbalovost musí dohánět bojovností, bude to správná cesta."

Kladno B - Karlovy Vary 2:2 (0:2).

Branky: 76. Hartman, 82. Tóth - 28.Oslovič, 38. Psohlavec (PK). ŽK: Tichota, Psohlavec. Rozhodčí: Berovič.

Kladno B: J. Rouček - Výborný, Nejedlý, Sochr, Jaráb - T. Rouček (46. Muláček), Čurda, Výborný, Tóth- Bambur (56. Severin), Jánoš.

K. Vary: Četverik (46. Bojčuk) - Rolnik, Psohlavec, Oslovič, Kubice - Hrubý, Zápotocký (70. Geňo), Tichota, Futro (46. Mičkal) - Geňo (55. Tolar), Tolar (46. Sikora).