„Před sezonou jsme s nimi prohráli v Zákolanech po dobrém výkonu jedna dva. Pokud ho zopakujeme, budu spokojený,“ uvedl trenér Radek Duda, jehož kádr nedoznal zásadních změn.

Jedinou novou tváří z jiného klubu je útočník Jánoš z Meteoru, který je v SK na zkoušku. Z dorostu jsou v týmu šikovní borci Hrubý a Rendla.

Na druhou stranu SK neprodloužil hostování Shengova, nepočítá ani s Lazárikem, který v Kladně skončil školu a je z Loun. Na zkoušce v třetiligové Krči je Neuman.

Trenéři Duda, Brabec a Nový tak mají momentálně v kádru pouze 16 lidí, z toho tři gólmany. „V áčku se vyprázdnila marodka, navíc má dva nové hráče, takže počítáme s tím, že na jaře bude z jeho strany větší podpora,“ prohlásil Duda.

Proti Plzni bude mít k dispozici pouze dvanáct lidí, protože první tým se vrátí ze soustředění až v neděli večer. „Počítat mohou snad jenom s Kabelem, který zůstal doma a celý týden s námi trénuje,“ přiblížil kouč s tím, že zítra bude mít k dispozici jediného gólmana, a to Pejšu.

„Kdyby byla potřeba, tak tam vlezu já,“ se smíchem prohlásil Duda, který už brankářskou zkušenost z dob vojny má. Jak jinak než úsměvnou. „Ve Slaném jsem zaskočil proti Neratovicím a Verbíř mi tehdy dal snad během pěti minut dva góly,“ připomněl jméno teplického borce.