A co víc, připsali si sedmý turnajový primát v řadě! Kdo se může pochlubit tak skvostnou  bilancí? Šňůru mohou natáhnout už tento víkend při vlastním Burešově memoriálu.

Sobota byla, co se týče gólů, velmi dietní. Mohla za to i jinak suverénní Běleč, jež vstřelila čistokrevnému béčku Braškova do půl hodiny dva góly. Pak už to byl zápas o ničem, byť měla řadu dalších příležitostí.

Méně fotbalovosti, ale o to větší napětí nabídl druhý zápas mezi domácími a Chyňavou. Hosté sice byli lepší, měli však smůlu, že brankář Šnobl měl svůj den. Minimálně třikrát začaroval a k tomu po bezbrankové remíze chytil soupeři v rozstřelu první penaltu! Díky 46letému brankáři tak Bratroničtí postoupili do finále, kde je čekal odvěký rival z Bělče.

Neděle už na nebyla na góly tak zdrženlivá. Padlo jich hned třináct!  O tři se postarali hráči Chyňavy, kteří nejtěsnějším rozdílem 3:2 (0:1) porazili v utkání o třetí místo  béčko Braškova.

Borci domácích Bratronic měli před finálovým duelem z Bělče velký respekt. Polovina kádru si totiž válela šunky na Mácháči a Lipně, zatímco druhá  měla vzdorovat favoritovi. Moc dlouho se jí to nedařilo, poněvadž inkasovala už v 1. minutě.  

Derby nakonec skončilo jasnou výhrou hostů 8:0 (4:0). Domů pod kopec si tak opakovaně odvezli pohár určený vítězi  memoriálu.

Hattrick zaznamenal ve finále Hykl, dvakrát se trefili Diviš a F. Trousil, jednou brankou přispěl Kohout.