Cesta za osmým turnajovým trumfem v řadě ale byla pro bělečské borce až moc snadná.

Sousedé z Bratronic jsou pro ně pouze tréninkovými partnery.

Předminulý víkend jim dali ve finále bratronického memoriálu osmičku a teď doma další příděl zaokrouhlila na rovných deset (Diviš 3, Čermák 2, F. Trousil 2, Sádlo 2, D. Trousil). Ve druhém sobotním utkání se utkaly rezervy Braškova a Družce, jenž měl ve svých řadách Plecitého, jediného střelce utkání, jemuž se navíc povedl hattrick.

Ve finále si Běleč zopakovala sobotní brankostroj – Družec B rozstřílela 10:1 (F. Trousil 4, Diviš 2, D. Trousil 2, Dvořák, Hykl).  Její kapitán Karel Fejfar si povzdechl, že silnější konkurenci nemohou sehnat. „Jsme rádi, že vůbec někdo přijede," posteskl s vědomím, že takováto utkání nejsou dobrou přípravou na sezonu. „Za dva týdny přijede Sparta Kladno a my budeme koukat, co se děje," uvedl.

Bratronice nedaly vyjma penaltového rozstřelu tři turnajová utkání gól. V duelu o třetí místo s Braškovem si to ale vynahradily. V nejzajímavějším mači vyhrály 4:3, když soka nechaly pouze jednou vést. Za stavu 3:3 rozhodl Veselský. Dvakrát se trefil Kníže a jednou i Tesař.