Ty začaly už v dopoledních hodinách bohatým programem pro děti, samotné fotbalové mače přišly na řadu od 15 hodin. To se utkala místní stará garda, posílená o pár zajímavých jmen, která v minulosti prošla bělečským fotbalem (byl mezi nimi například i současný trenér Lhoty Míra Bob Toncar) proti ženskému týmu, jenž pod hlavičkou Bělče dlouhá léta hrával 2. ligu.

Pohodové sranda utkání, v němž byl nejvíc vidět s blonďatou parukou a uměle vycpanými ňadry hrající (a neustále pohodurozsévající) Karel Hykl, nakonec skončilo remízou.

Pak už přišel na řadu nejočekávanější moment dne, kdy proti domácímu áčku vyběhli na hřiště internacionálové České republiky.
A nutno podotknout, že ve skvělé sestavě: Ladislav Macho – Günter Bittengel, Jiří Bobok, Jan, Fiala, Radovan Hromádko, Tomáš Kuchař, Tibor Mičinec, Miroslav Mlejnej, Jiří Ondra, Václav Samek, František Štambacher, Ivo Ulich, Petr Rada.

Nádherné utkání s ještě hezčími góly se početné skupině diváků hodně líbilo, fotbalisté je na konec odměnili deseti brankami.
Běleč sice vždy jen dotahovala, ale remízu 5:5 se jim v poslední minutě zápasu podařilo zachránit.

Hattrickem ozdobil utkání Radovan Hromádko, o zbylé dvě branky se podělili Ivo Ulich s Janem Fialou.

Za domácí se prosadil dvakrát Filip Trousil, po jedné brance přidali Lubomír Diviš, Zdeněk Trousil a z penalty Karel Fejfar.

Právě penalty patřily reprezentantům, vyhráli je 4:2.

A internacionálové ovládli i velkou poločasovou soutěž ve střelbě na šampaňské zavěšené ve vinglech brány.

Domácí postavili Davida Trousila a hosté někdejšího zadáka hlavně Pospíchalovy Bohemky Jiřího Ondru.

Šampus trefil střelou z penalty Ondra, z hranice šestnáctky se netrefil ze tří pokusů ani jeden z borců. Bubliny tak putovaly do kabiny reprezentantů.

„Zápas byl plný parádních fotbalových akcí a výborná návštěva zhruba čtyř stovek diváků nadmíru spokojená," těšilo domácího Miroslava Bureše, redaktora Radiožurnálu a dlouholetého mluvčího největších kladenských sportovních klubů – HC a SK.

Prohlédněte si fotogalerii z oslav

Sokol Běleč oslavil 70 narozeniny i srandamačem staré gardy a někdejšího ženského druholigového týmu.