Bez devíti hráčů základní sestavy nastoupily fotbalové Tuchlovice do přípravy na Zličíně a s několika dorostenci v sestavě zaslouženě podlehli účastníkovi Pražského přeboru 0:2. Trenér Miroslav Supáček je zatím hodně nespokojen s účastí hráčů na trénincích, uspokojilo snad Tuchlovice druhé místo v tabulce krajského přeboru po podzimu?

Fitko, Folprecht, Cabejšek, Žahour, Tóth, Nosek a další. Díry v sestavě Tuchlovic byly vážně citelné, navíc do Králova Dvora by rád odešel za třetiligovou výzvou Sedláček. Mladí borci jako Hodan, Kraček, Ditrich nebo Matějovský jsou nadějí týmu, ale přece jen ještě potřebují nabrat víc zkušeností.

Příprava: Hořovice - Slaný 1:3.
Tři góly do půle a co se Kladnu nepovedlo, zvládli Slaňáci levou zadní

První půle byla ještě vyrovnaná, svoje šance měly oba celky a oba svorně shořely na brankářích. "Trápily nás ztráty při výstavbě hry, kdy jsme několikrát ztratili míč lacino na vlastní polovině," mrzelo Miroslava Supáčka.

Druhý poločas byl podobný prvnímu. Velkou šanci na otevření skóre měl hostující Bureš, jenže trefil břevno. Pak Tuchlovice opakovaly laciné ztráty a dvakrát inkasovaly, nejprve po hodině hry a pak ještě v samotném závěru (87´).

"Nejsem spokojen s docházkou na tréninky a od toho se pak vše negativně odvíjí. Je jen a jen na hráčích, jak k tomu přistoupí, zatím naše hra má k ideálu dost daleko. Je dost času na tom zapracovat a dobře se připravit, čeká nás obhajoba druhého místa a to je závazek ke klubu a divákům," dodal ve svém hodnocení Miroslav Supáček.

FC Zličín - AFK Tuchlovice 2:0 (0:0).

Tuchlovice: Skalák (75. Fitko D.) - Pilař (60. Hodan A.), Pudil, Duchoň, Kárník - Bureš, Kubů - Kraček, Kraus (58. Matějovský), Ditrich - Baratynskyy (60. Pospíšil).