Blevičtí byli silní v kramflecích hlavně doma, kde jako jediní neztratili ani bod. Při pohledu na tabulku lze konstatovat, že jiný adept na jejich pozici široko daleko nebyl. „Sezona byla povedená až na dvě výjimky v Zákolanech a Knovízi,“ prohlásil trenér týmu a sekretář v jedné osobě Karel Blahuš, jehož potěšilo, že mužstvo mělo v sezoně pouze dva vyloučené hráče, což je hluboko pod poměry. Mírné obavy ale má z nové sezony. „Postup nás zaskočil, přišlo to najednou těsně před rozlosováním. Mísí se radost se starostmi,“ přiznal s tím, že hráče, již tady byli na hostování, bude možná obtížné přivést zpět.

O víkendu startovaly Blevice na turnaji v Uhách, kde podlehly až ve finále 2:3 Černuci.


Béčko Viktorie ztratilo v soutěži na Blevice deset bodů, přesto zaznamenalo letos v tabulce výrazný posun. Třetí tým ho ale nepřeceňuje, dosáhl ho totiž se stejným kádrem, takže je to prý víc zásluha slabší hry soupeřů.


Určitě víc se očekávalo od Buštěhradu (4.), jenž pouze zopakoval loňské čtvrté místo. Krize fotbalu je tu asi hlubší než se na první pohled zdálo. Ještě nedávno, když sestupoval z přeboru, tvrdili hráči, že se rychle vrátí zpět. Dokázal ovšem sehrát vyrovnané partie s oběma nejlepšími.

Hodnocení zbytku soutěže najdete v úterním Kladenském deníku.