I podruhé v sezoně přemohly Tuchlovice Nové Strašecí, tentokrát to bylo za plný počet bodů (2:0).

Už po čtvrthodině kopali domácí penaltu, již Hadrikovi gólman čapnul. Jelikož se brankář dřív pohnul, nechal ji soudce opakovat. Exekutorovo repete dopadlo stejně. „Přišlo mi, že od té doby byli hosté podráždění, což jsem na jednu stranu chápal," uvedl strážce tuchlovické svatyně Martin Šimek, který coby policajt slouží ve Strašecí. „Většinu kluků znám a doufám, že zůstaneme kamarády," usmál se.

S hrou svého týmu ale spokojený nebyl. „Z mého pohledu to byl jeden z našich nejhorších výkonů. Možná hrálo roli, že šlo o derby," řekl Šimek.
Až do 69. minuty to bylo 0:0. Vítěznou branku pak vstřelil Kedroň a konečnou podobu výsledku dal v 85. minutě smolař Hadrika.

„I když jsme prohráli, chtěl bych jinak kluky pochválit. Hráli dobře, drželi balon, hráli po zemi, kombinačně. Chybí tomu akorát branky," řekl kouč poražených Miroslav Procházka.

Poprvé na jaře a poprvé po pěti porážkách v řadě vyhrálo Slaný, jež brankou v nastavení porazilo Hvozdnici 2:1. Z pokutového kopu ji vstřelil stoper Čablík. Nařízený byl za faul na Jakuba Hořejšího, jenž svým prvním jarním gólem poslal domácí do vedení 1:0. „Konečně jsem to prolomil," usmíval se borec, který skóroval hlavou na přední tyči.

„Myslím, že to bylo vzhledem k počtu šancí zasloužené vítězství," prohlásil Hořejší s tím, že po utkání to přiznal i protihráč Třešňák, který však považoval penaltu za přísnou. „Podle mne byla jasná," prohlásil a pochvaloval si hru na tři střední záložníky, kteří podporovali ofenzivu.
Na lavičce byl poprvé jako asistent Jiří Pazdera. „Teď jsou na to dva. Čtyři oči vidí víc," podotkl Hořejší.

Kouč Lhoty Zdeněk Kudela smekl před týmem Brandýsu, jenž u nich vyhrál 1:0. "Velice mě překvapil. Hrál velmi dobře a byl srovnatelný se špičkou divize," řekl s tím, že objektivně neměli fotbalově nárok. "Z čeho ale mám radost, je, že jsme soupeři čelili fotbalovým způsobem, organizací a kolektivní hrou," uvedl Kudela a litoval, že dostali hloupou branku. "Brandýs ale měl zápas pod kontrolou."