Z Kladenska se  bude týkat osmi celků. Výkop je v 18 hodin.

Jediné derby uvidí Libušín, kde domácí účastník okresního přeboru přivítá pohárovou Hřebeč, která už je v semifinále národního poháru.

Silného soka má také Běleč. Na její horkou půdu přikvačí béčko divizního Hořovicka, jež je jedenácté v I. B třídě F.

„Když to nepůjde fotbalově, tak je utopíme," se smíchem prohlásil bělečský kápo Karel Fejfar a naznačil, že v jejich ďolíčku bude za současného počasí hodně mokro.

„Jen, aby si nevzali nějaké hráče z kádru áčka, to by už na nás bylo moc," přiznal. Velké Přítočno přivítá druhý celek tabulky I. B třídy A – Hýskov.

„Bude to pikantní souboj 
a zajímavá konfrontace. Těšíme se na zpestření našeho úspěšného jara," řekl lídr týmu Petr Šiler a dodal, že jeho tým má velkou motivaci. V dalším kole by totiž narazil na Hostouň.
„Trénuje nás pan Miloslav Tichý, jehož syn za ní hraje," připomněl.

Vedle duelů v Libušíně 
a Přítočnu bude dalším soubojem celků okresního přeboru Kladenska a krajské I. B třídy zápas  Brandýsku s Lužcem (devátý v B skupině).

Sekretář domácích Petr Suk přiznal,  že utkání berou se vší vážností. „V sobotu ve Pcherách jsme proto nechali některé hráče stát. Chceme za týden hrát s Vonoklasy."

Při současné formě to budou mít těžké Lidice v Dobrovízi, byť té patří až třináctá příčka přeboru Prahy-západ.

Teoreticky nejslabší soupeře mají v předkole Novo Kladno (loni na svém hřišti hostilo finále i zápas o třetí místo) a Doksy. Oba zajíždí na hřiště celků III. třídy Rakovnicka – Řevničova (4.), respektive Srbče (9.).

Předkolo (18:00):  Řevničov – Novo Kladno, Srbeč – Doksy, Kněževes – Mutějovice, Běleč – Hořovicko B, Nižbor – Hostomice,  V.  Přítočno –  Hýskov,  Libušín – Hřebeč, Brandýsek – Lužec, Dobříč – Lety, Dobrovíz – Lidice,  Libčice – Nelahozeves.