Už v poledne po zápasech dětí se hrál atraktivní duel starých gard, na který dorazily i některé hvězdy české ligy let minulých. Ať už to byli slavní sparťané Horst Siegl, Jiří Novotný nebo slávista Ivo Ulich, postarali se o dobrou pohodu. Zápas s domácími „vlky šediváky“ skončil remízou 6:6. „U nás zaslouží největší respekt gólman František Černý. Je mu dvaasedmdesát, ale v bráně skákal jako zamlada,“ vysekl Černému poklonu předseda FK Brandýsek Lukáš Vrána.

Pochválil i další kluky jako Tesaře, Dlouhého, Lájoše, Ciniburga, Rychlého nebo pomocníky z Družce a Kročehlav – Michala a Martina Perglovy.

Horst Siegl, který si na hřišti vyzkoušel i teqball, měl také hlavní výkop utkání okresního přeboru mezi domácím FK a Hrdlívem. Ten byl zprvu vyrovnaný a hosté bez střelce Nového dvakrát vyrovnali náskok domácích. Potopila je teprve chyba brankáře Matouška, který výkopem doslova daroval míč Krocovi a ten dal na 3:2. „Pak už byl zápas v naší režii, napadaly nám tam i góly,“ komentoval konečné skóre 6:2 Lukáš Vrána.

Hlavně byl ale rád, že se oslava včetně večerní zábavy povedla. „Počasí sice ideální nebylo, ale myslím, že se nám na hřišti vystřídaly téměř tři stovky diváků, zahráli si děti i dospělí a večer, takže jsme klub posunuli do další desítky stylově,“ dodal Lukáš Vrána.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...