Slušný zápas sehráli fotbalisté Brandýsku v sobotu na turnaji v Praze Vokovicích. Sice v něm prohráli, ale soupeřem jim byl vedoucí celek dorostu pražské Dukly. Ta musela otážet 0:1 na 2:1, pak ještě Tesař z penalty vyrovnal. Ale do půle dalaDukla další gól a pak utekla na 4:2. FK pouze bleskově snížil Nezbedou.

Lépe se Brandýsku vedlo v neděli, měl ale lehčího soka – poslední Řež. Dlouho měl při šancích soupeře štěstí, jednou ho dokonce zachránilo břevno. Ale v závěru půle provedl parádně TK Kala a po přestávce se znovu prosadil Nezbeda. „Tenhle mladíček se jeví dobře,“ shodli se trenér i sekretář Brandýsku Radek Hanzlík a Jan Zatloukal.

Dukla B-dorost – Sparta Košíře 4:0 (2:0). Branky: Novosad 2, Radoš, Heráň.

Zbuzany – Hořovicko B 8:1 (4:0). Branky: Dupal 5, Vaněk 2, Vilímek – Meszároš.

Řepy – Sparta Košíře 5:1 (1:1). Branky: Michna 2, Gröbl, Kuneš, Horák – Chalaba.

Dukla B - dorost – Brandýsek 4:3 (3:2). Branky: Novák, Heráň, Sýkora, Novosad – Lukáš Rychlý, Nezbeda, Tesař.

Aritma dorost – Nebušice 0:1 (0:0). Branka: Rusu.

Brandýsek – Řež u Prahy 2:0 (1:0). Branky: Kala, Nezbeda.

Řepy – Hořovicko B 2:0 (0:0). Branky: Kuneš 2.

Aritma B – Zbuzany 4:5 (3:2). Branky: Urbánek, Jarský, Weiss, Smrčina – Dupal 3, Vaněk 2.

Aritma dorost – Hořovicko B 3:0 kont.