Chmel Mutějovice – FK Brandýsek 1:2 (0:2)

Dva muži, kteří táhli ofenzivu hostů celou sezonu, se zakousli do mutějovického chmelu s takovou chutí, že jejich dvě trefy rozhodly. Bylo to už v první půli, když Libor Rychlý nejprve překopl celou obranu a Vaněk hlavou nezaváhal a poté těsně před půlí opět centroval borec, jenž po sezoně zamíří do Lhoty, a Vaněk zakončoval. Tentokrát k němu dopadl míč, jenž nebyl nikdo schopen zasáhnout a snad čtyřikrát dopadl na zem.

Domácí byli děraví hlavně v obraně, ale už v 5. minutě také mohli skórovat – Sajner však sólo poslal vedle. Po obrátce se nádherně do šibenice trefil kapitán Holý, ale na víc chmelaři neměli. A to měli ještě docela velké štěstí, že Mladý ze svých brejků nedal ani gól. „My už přemýšlíme spíše o příští sezoně,“ nezastíral vedoucí mužstva hostů Jan Zatloukal. A má trochu obavy. Velkou ztrátou bude zmíněný odchod Libora Rychlého, mluví se i zaječích úmyslech brankáře Plotěného. „To by bylo hodně špatné, ale věřím, že ho udržíme, nebo najdeme dobrou náhradu. Libora by zase mohl nahradit docela šikovný Propílek,“ míní Zatloukal.

Branky: 72. Holý – 25. a 44. Vaněk. Rozhodčí: Jarolímek.

Brandýsek: Plotěný – Šulda, Tesař, Hink, Kala – Pacek (57. Zatloukal), Lib. Rychlý, Sedláček, Luk. Rychlý – Mladý (80. Nezbeda), Vaněk.