Záryby – FK Brandýsek 0:0

Zápas mohl být vyrovnanější, jenže už ve 22. minutě ho notně ovlivnil zadák hostů Hink. byl faulován, ale jeho reakce po pádu na zem byla naprosto neadekvátní a oplácení ohodnotil sudí zaslouženou červenou kartou.

Domácí poté toužili předlouhou přesilovku využít, ale vůbec se jim to nedařilo. Hostům scházela v kádru kvalita, však také kvůli zraněním chybí hráči jako Luk. Rychlý, Kala, Slapnička či Pacek. Dopředu se tak téměř nedostali a výjimkou byl pouze brejk Bednára ze závěru. Jenže hráči už chyběly síly a zakončil slabě a vedle.

To na druhé straně Plotěný svou branku snad zaklel. Domácí své největší možnosti posílali neomylně vedle, a když už trefili, gólman hostů pohotově zasáhl. „Netrefili se ani z malého vápna, měli jsme ohromné štěstí,“ uznal sekretář Brandýsku Jan Zatloukal a neskrýval zklamání nad tím, že se klubu nedaří dát dohromady silný kádr. „Bod máme, ale opět to bude asi jen boj o záchranu,“ uznal.

Brandýsek: Plotěný – Šulda, Vlasák, Hink, Tesař – Mladý, Stibor (46. Zatloukal), Sedláček, Renner (85.Kejmar) – Vaněk, Bednár (80. Pokorný).