Řepín - FK Brandýsek 2:1 (0:1)

Hosté začali aktivně, Mladý pálil po dlouhém výkopu Plotěného do gólmana. Za chvíli ale hasil požár Vlasák, když vykopl míč z brankové čáry. Nabuzení domácí měli po chvíli výhodu pokutového kopu, ovšem Jurčovský poslal merunu jen do tyče a místo toho šel do vedení tvrdě hrající Brandýsek.

Vlasákův pas prodloužil Bednár na Vaňka a ten otevřel skóre (30.). Poločasové vedení udrželi hosté i díky Plotěnému, jenž lapil ve 40. sólo domácího útočníka Štrupla a ubránil se i při velkém tlaku Řepína v úvodu druhé části. Pak dokonce mohl zvýšit, když Sedláček vyvezl míč, nahrál Mladému, ten ale pálil těsně vedle. Místo toho bylo za dvě minuty srovnáno. Šulda se nechal obejít a volný Štrupl se nemýlil.

Ještě jednou si mohli hosté povyskočit radostí, ovšem standardka Sedláčka mířila kousek vedle.

Rozhodnutí přišlo v 89. minutě. Faul na hranici vápna označil rozhodčí rezolutně jako penaltový a Prejza byl přesnější než Jurčovský v první části – 2:1. „Jsme hodně zklamaní, ale tým podal výborný výkon. V téhle sestavě s tím musím být spokojen, byli jsme domácím vyrovnaným soupeřem,“ hodnotil kouč Brandýsku Radek Hanzlík.

Branky: 61. Štrupl, 89. Prejza (pk) – 30. Vaněk. Rozhodčí: Salač.
Brandýsek: Plotěný – Šulda, Vlasák, T. Tesař – A. Grubner, Sedláček, Zatloukal (70. Tichý), Vaněk, Renner – Mladý (80. Pacek), Bednár.