Pražané s výsledkem asi nebudou spokojeni tak, jako hosté. Ti měli méně šancí a dokonce prohrávali 0:2. Remízu jim zařídil dvěma trefami záložník Sedláček, který přišel na hřiště až po změně stran.

Nepovedenou první půlku Brandýsku korunoval ve 43. minutě T. tesař, který odkopl míč nešťastně na vlastní velké vápno, kde si s ním poradil bezchybně útočník Řeporyjí. Ty po hezké akci v 65. minutě vedly už 2:0, ale za dalších pět minut dostal J. Tesař hezký míč do běhu, zatáhl ho k lajně a posadil přesně na hlavu Sedláčka. Ten pak deset minut před koncem vybojoval balon na půlce, prošel až k vápnu a samostatnou akci zakončil vyrovnávacím gólem.

„Řeporyje měly víc šancí, ale náš tým mě poměrně příjemně překvapil. Slušně si vedli i mladíčci, třeba Pokorný nastřelil tyčku. Je z čeho vycházet,“ zhodnotil utkání sekretář Brandýsku Jan Zatloukal.

Řeporyje – Brandýsek 2:2 (1:0). Branky hostů: Sedláček 2.

Brandýsek: Duda – Šulda, Hink, T. Tesař (46. Sedláček), J. Tesař – L. Vrána (46. Matějka), Propílek, Luk. Rychlý, Zatloukal (46. Stibor) – Pacek (46. Mladý), Pokorný.