Trenér Martin Šalamoun byl spokojen zejména s prvním poločasem, kdy se jeho tým dobrým pohybem a dodržováním taktiky Jinočanům vyrovnal. Dokonce vedl zásluhou Brodského a měl další tutovku, když Repaský po hezkém úniku oslovil kanonýra Šimona Lungera. Borec Knovíze, jenž to zatím v Braškově zkouší, si míč zpracoval a pak trefil jen gólmana.

Místo toho udeřili dvakrát hosté a po obrátce už byli lepší výrazněji. Stoper Šimáček ještě po standardce snižoval na 2:3, ale v závěru Pražané dali čtvrtou branku.

Jiří Říčka (vlevo) a Jan Kopřiva (vpravo) si za Libušín zahráli přípravu proti synům Jirkovi a Lukášovi v modrém).
Táta vers. syn a hned dvakrát. Obrana z druhohor gól nedostala

„Pro nás to byl velmi dobrý zápas, hosté mají skutečně zajímavé a kvalitní fotbalisty. My se jim do poločasu docela vyrovnali, po prostřídání už to tak dobré nebylo, ale celkově to byl dobrý výkon, přece jen teprve začínáme,“ spíše chválil braškovský trenér Martin Šalamoun.

Mrzelo ho jen zranění stopera Osvalda, jenž si zlomil bolestivě palec u nohy, a tak bude celou zimní přípravu chybět.

Braškov hraje ještě ve čtvrtek na Bílé Hoře, později ho čeká soustředění v domácím prostředí Policie Modrava na Kašperských horách.

Braškov – Jinočany 2:4 (1:2). Branky: Brodský, Šimáček - Řehák, Pelikán, Nový, Simandl.