Obě mužstva vedou někdejší výborní obránci Petra Vecka a Martin Šalamoun, ale ofenzivní hry bylo vidět dost. Ze začátku byli lepší Rakovničtí, kteří se velmi dobře pohybovali i kombinovali a dali dvě branky. Nejdřív trefil odražený míč zpoza vápna výborně Holý a pak se otočil kolem obránce Červený a poslal merunu přesně k tyči.

Jenže Braškov, ač hraje nižší soutěž, má dobré hráče, postupem doby si na tempo domácích zvykl a začal také proměňovat svoje možnosti. Nejprve snížil Krovoza ranou podél Peška, když mu míč prodloužil ex-ligista Brodský. Ten poté sám vyrovnal.

V závěru mohla strhnout výhru na svou stranu obě mužstva. Obrovskou možnost měli domácí, za hosty zase byl blízko opět Brodský po perfektním centru Kodriji.

„Podle mne to byla dobrá příprava pro obě mužstva. My si museli zpočátku nějakou dobu zvykat na tempo dobře hrajících domácích, ale postupem doby se mu kluci vyrovnali a hráli velmi dobře,“ byl rád trenér Braškova Martin Šalamoun.

Jeho tým hned po utkání odjíždí na soustředění do Kašperských hor, kde ho však nečeká Soňa Norisová ani kochání se přírodou Modravy, ale tvrdá dřina. Na sobotu tam má naplánován i přípravný zápas. Rakovník čeká v sobotu Zavidov, ale ještě není jisté, zda opět na umělce Tatranu, nebo už doma trávě.

SK Rakovník – Sokol Braškov 2:2 (2:0). Branky: Holý, Červený – Krovoza, Brodský.