"Nehrajeme už o moc, ale řekli jsme s asistentem Oličem klukům, že jestli chtějí hrát jako v minulých zápasech, známe lepší způsob, jak trávit víkendy. Pochopili to a fotbalem se v Senomatech bavili,“ řekl trenér Braškova Jaroslav Želina.

Jeho tým na Senomaty umí. Tentokrát sice bez čerstvých (Pokorný) či budoucích (Piešťanský) tatínků a pracovně zaneprázdněného Bacha nebyli lepším týmem, ale v koncovce jasně údernějším. I tým z Rakovnicka si totiž vytvořil šance, ale výtečného Kohouta, který po prvním nejistém zákroku (břevno) čapal bravurně, nepřekonali. Dokonce ani z penalty, tu poslali do horní části konstrukce.

To už ale hosté vedli 2:0, když v první půlce na těžkém terénu otevřel skóre Nachtigal (22.). Akci mu připravili nakrátko rozehraným rokem Veselý s Dudou, střelec se pak ve vápně pěkně otočil.

Těsně před půlkou pak Veselý vydřel míč, vyslal Nachtigala a ten dal proti noze nemýlícímu se P. Maňkošovi.

Ve druhé části opět Braškov hůř začal, ale přesto přežil penaltu a v 71. minutě po akci právě střídající Bolena podtrhl jasné skóre 0:3 Nachtigal pěkným lobem.

„Druhou půli jsme začali trochu ovínění druhou brankou, ale postupně jsme se zvedli. Hrálo se skoro na bahně, na druhou stranu oba týmy už o mnoho nebojují a bylo to znát,“ dodal Jaroslav Želina.

Senomaty – Braškov 0:3 (0:2). Branky: 22. a 71. Nachtigal, 43. P. Maňkoš. Rozhodčí: Krupa.

Braškov: Kohout – Kučera, Fridrich, Přichystal, Duda – Repaský, Tichý, Veselý, M. Maňkoš (70. Bolen) – Nachtigal, P. Maňkoš.