Braškov – Lidice 2:2 (2:1)

Šok v úvodu připravil hostům Nachtigal, jenž se přehnal kolem Míčky, obešel i gólmana a Braškov vedl 1:0. „Ale míč si zpracoval jasně rukou,“ zlobil se hostující Vasil Stach. Jeho tým dostal ve 25. minutě ještě jednu branku, a ta stála za vidění. Veselý mohl skórovat, ale přihrál ještě P. Maňkošovi a ten akci ještě vyšperkoval náhrou na Dudu – 2:0. Jenže ani ne za tři minuty bylo sníženo. Dlouhý výkop Kohouta poslal Šmejkal na Tyburce a posila Lidic poprvé udeřila.

Po obrátce, kdy se zkušenější tým Lidic (už bez zraněného Hroneše, jenž dostal ránu míčem do obličeje a byl nucen střídat) dostal do ostrého náporu, brzy stejný borec s pomocí nešťastné teče Fridricha vyrovnal z trestného kopu a začalo se nanovo. Jenže Lidice nastalý nápor nedovedly zužitkovat, když Braškov většinu standardek odvrátil a únik Hanfa lapil Jar. Kohout.

A nakonec mohl klidně i vyhrát. Z brejků totiž dokázal nebezpečně zakončovat, ale Jindřich Kohout nemínil remízu pustit. Po otočce vychytal Nachtigala, pak zázračně vyškrábl ze šibenice také hlavičku braškovského kanonýra. Lapil rovněž ránu Dudy, a když už ho Bach po prodloužení Nachtigalem překonal, objevil se nad hlavou asistenta rozhodčího ofsajdový praporek.