Sokol Braškov – Kněževes 4:2 (0:0)

V první půli byli aktivnější domácí, ale v největší šanci selhal Nachtigal. Na druhé straně zahrozilo hlavně po nepovedené Dudově malé domů – ta těsně minula břevno.

Na nástup do druhého dějství by zřejmě rádi zapomněli hosté, kteří najednou přestali stíhat a vršili chyby. První potrestal Veselý, za pět minut se Nachtigal parádně trefil přes zeď z TK, a za dalších pět minut se po samostatné akci prosadil také Duda – 3:0.

Ale hosté, hlavně hbitý Polák, duel nebalili. Právě Polák si vynutil červený faul na Bachovi a přesilovku brzy zužitkoval Hlavatý. Kněževes přitlačila, brankář Kohout několikrát čaroval, přesto pět minut před koncem inkasoval právě po úniku Poláka. Hosté se pak nahrnuli všichni do vápna Braškovských, ale po rohu utekl Veselý, a přestože byl faulován, úchvatné sedmdesátimetrové sólo proměnil.

Branky: 53. a 90. Veselý, 58. Nachtigal, 63. Duda – 72. Hlavatý, 85. Polák. Rozhodčí: Kubečka.