Braškov - Tuchoměřice 4:4 (1:1)

Do půle panoval v Braškově klídek. Domácí měli převahu, z níž vytěžili úvodní zásah P. Maňkoše. Soupeřova hvězda Švejdík ale bleskurychle vyrov nala a ten samý kousek se jí povedl v nástupu do druhého dějství. To se trefil domácí Tichý, ale Švejdík za minutu zase srovnal. Pak se před oběma brankami vůbec nebránilo a nastaly střelecké manévry. Během patnácti minut úvodu druhého poločase padlo pět branek a úspěšnější byli hosté. Skvělý Valtr se proháčkoval mezi beky a předal Hochmannovi - 2:3. Po chvíli přímo z rohu srovnal Duda, ale zase jen na chviličku, když znovu Valtr po uličce Švejdíka nezaváhal. Tuchoměřice mohly poté rozhodnout, deprimované domácí ničil hlavně Valtr. Jenže vytěžil jen tyčku a na druhé straně zahrozilo. Duda ještě hlavou těsně přestřelil, ale v nastaveném čase Tichý zblízka srovnal.

Na to, že se hrálo o hodně, nebyly k vidění žádné nechutnosti. Fotbal byl pro fanouška velmi pěkným zpestřením nedělního podvečera.

Branky: 35. P. Maňkoš, 47. a 90. (+1) Tichý, 56. Duda - 37. a 48. Švejdík, 53. Hochmann, 60. Valtr. Rozhodčí: Žižka.

Braškov: Kohout - Přerost, Fridrich, Bach (59. Hlavatý), Bartoš - P. Maňkoš, Veselý, Přichystal, Duda - Nachtigal, Tichý.

Více v úterním Kladenském deníku.