Sokol Braškov – Tuchoměřice 3:0 (1:0)

Hosté hodně obměnili kádr, nejsdou v něm exligisté Švejdík se Šmejkalem a Zelenka je zraněný. Postavili mladíky a ti si možná tak krutý výsledek nezasloužili. Jako první je trestal Nachtigal, když mu nabil Přichystal zachytivší uspěchaný výhoz gólmana Dvořáka. Srovnat mohl v poslední minutě první části Valtr, po závaru ale trefil břevno.

Po přestávce hosté také zahájili lépe a mladičký šikula Hřebíček se dvakrát ocitl před Kohoutem. Ten ho vychytal a domácí tým to konečně probudilo. Po standardce Veselého vyhrál Tichý souboj s Dvořákem a odražený míč poslal do sítě mladší z Maňkošů – Petr – 2:0. Do konce chybělo ještě téměř půl hodiny, ale protože Valtr nedal další možnost (Kohout vytlkačil jeho ránu do břevna), udeřilo zase na druhé straně. Premiérový zásah si po rohu připsal výtečně hrajíc Pokorný. „Jeho a čtyřicetiletého Jirku Brabce bych chtěl pochválit speciálně. Pokorný navíc zaplatí hodně peněz do klubové pokladny. První zápas, první gól, ještě přišel pozdě a měl fotku v novinách. Tomáš Tichý tvrdí, že to má sedm stovek,“ usmíval se spokojený braškovský kouč Jaroslav Želina.

Branky: 20. Nachtigal, 65. P. Maňkoš, 80. Pokorný. Rozhodčí: Šimůnek.

Braškov: Kohout – J. Brabec, Pokorný, Fridrich, Bach (46. Fuit) – M. Maňkoš, Veselý, Přichystal, P. Maňkoš – Tichý (78. Plecitý), Nachtigal.