Ohnivec Městečko – Sokol Braškov 1:6 (1:3)

Hosté podstatně lépe začali a byli odměněni. V 17. minutě brankář Kopernický oslněný sluncem špatně vyrazil centr Přichystala a Tichý hlavou načal svůj účet. za čtyři minuty si navíc naběhl na lob Nachtigala a jeslemi brankáři zvýšil. Pak ale do konce půle tlačilo Městečko, jenže v rozhodujících chvílích mělo smůlu (P. Šnídl tyč, Kohout lapil tutovku Urbana a Pokorný vyhlavičkoval z čáry). Když J. Šnídl konečně ranou z nulového úhlu snížil, přišel skvostný moment Tichého, jenž trefil volejem z 25 m centr Nachtigala do šibenice.

To Ohnivce oddělalo a ve druhé půli jim Braškov ještě naložil. Nachtigal na 4:1, pak P. Šnídl trefil zase tyč, aby na druhé straně Tichý zase hlavou jistil na 5:1 a v závěru P. Maňkoš z penalty za faul na Nachtigala na 6:1. „Kluci hráli výborně, ale dvacet minut v první části patřilo Městečku, které mělo dost smůly. Hrdinou byl Tomáš, ale musel jsem ho střídat, jinak by s ním nebylo k vydržení,“ hodnotil kouč Braškova Jaroslav Želina, zatímco Tomáš Tichý zářil: „Čtyři góly jsem za chlapy ještě nedal, naposledy jen hattrick na Dobré. Nejvíc si cením určitě třetí trefy do šibenice. Stálo to jen tři šampáňa.“

Branky: 36. J. Šnídl – 17., 21., 45. a 70. Tichý, 60. Nachtiga, 85. P. Maňkoš. Rozhodčí: Šnýdr.

Braškov: Kohout – J. Brabec (46. Bartoš), Fridrich, Pokorný, Bach – M. Maňkoš, Veselý, Přichystal (63. Fuit), P. Maňkoš – Tichý (72. Hlavatý), Nachtigal.