V tabulce čtvrtí domácí přivítají druhý celek tabulky a budou chtít zapomenout na porážku 1:4 z Pavlíkova. Jinak podařený podzim by v případě dalšího neúspěchu nováček soutěže dost pokazil.

A hosté? Ti se naopak naposledy s Vraným chytili (3:2) a konečně urvali cenný výsledek. „Kluci zase ví, jaké je to porazit silný tým. Dřeli jako koně a teď se ukáže, jestli to nebyl náhodný výkon,“ uvažuje kouč Braškova Jaroslav Želina.

Kdo se v sobotu do Jenče vydá, může vidět v akci i nejlepší kanonýry soutěže. Domácímu devítigólovému Kotíkovi budou chtít konkurovat hostující Nachtigal a uzdravený Tichý – oba mají na kontě osm zásahů. „Pozor si ale musíme dát také na jednoho z bratrů Valků, který hraje ve středu zálohy a působil i s naším Láďou Fridrichem v Kladně. Výbornýje takébrankář Rigo,“ varuje Želina, jenž jenečské mužstvo dobře zná a několikrát ho na podzim sledoval.

„Zmapované je mám, ale jestli to k něčemu bude, to teprve uvidíme. Viděl jsem je třeba při vítězství nad Doksy, jenže tam jejich soupeř měl dost šancí a nedával góly. Řekl bych, že v ofenzivě jsou silnější, ale teprve uvidíme. konfrontaci jsme s nimi odehráli jen na zimním turnaji ve Strašecí, kde jsme vyhráli dva nula, jenže takový zápas za bernou minci brát nemůžete. Každopádně se nebojíme," usmál se Želina.

Jeho mužstvo bude ještě jednoho důležitého muže postrádat, a to gólmana Kohouta. Ten se při utkání v Loděnici zranil a čeká ho operace ruky. "Zatímco Tichého trápila jen rýmička a měl by snad hrát, Jarda Kohout určitě nebude - má sádru. Ale Peták ho výborně nahradil už před týdenm proti Vranému," mávne rukou první muž braškovské lavičky.

Ten by rád navázalna úvod podzimu, kdy seSokolu venku dařilo. "Tohle je navíc utkání o bednu. Jinak už se ale moc těším na přestávku,“ uzavřel Jaroslav Želina.