Sokol Braškov – Ohnivec Městečko 0:0

Za celou první půli domácí netrefili mezi tyče a první šanci měli až ve 40. minutě, kdy si ale Tichý nevšiml volného Veselého. To na druhé straně bylo mnohem rušněji, a to hlavně mezi 35. a 36. minutou, kdy Šnídlovu ránu Manda bravurně vytlačil na tyčku a do kontrukce vzápětí zamířil také Blecha.

Po obrátce se domácí trochu sebrali, začali bojovat, ve hře však zůstala křeč. Obrana Ohnivců výtečně dirigovaná Bestajovským je sice pustila do pár nadějných možností, ale Tichý ani Nachtigal neuspěli a mladík Repaský trefil dorážkou tyč.

Také na druhé straně to zase párkrát hořelo, skóre se však nezměnilo. „Nějak se nám to v téhle sezoně otočilo, lépe hrajeme venku než doma. Nicméně Městečko podalo dobrý výkon, hodně bojovalo a takový už je fotbal – občas nevyhrajete ani zápas, v němž jste favoritem,“ hodnotil trenér Braškova Jaroslav Želina a dodal i tradiční legrační dovětek. „Naši hráči mají žluté kopačky, ale kopání jim v neděli nešlo ani v těch. A ve druhé půli jsme tlačili, ale tolik, že jsme se málem po…,“ usmál se kouč.

Rozhodčí: Šimůnek.

Braškov: Manda – Pokorný, Piešťanský, Bach, Přichystal (46. Duda) – M. Maňkoš, Veselý, Fridrich, Tichý – P. Maňkoš (46. Repaský), Nachtigal.