Braškov – Pavlíkov 1:0 (0:0)

Domácí opět doma podléhali trochu křeči. „Nevím, čím to je. Na nás nikdo netlačí, abychom postouzpili, jsme třetí, přitom se zbytečně nervujeme. Teď naštěstí jedeme dvakrát ven,“ ulevil si domácí kouč Jaroslav Želina.

Jeho svěřenci měli v první půli dobré standardky, hlavně rohy, při jednom ale přišli o Tichého, jemuž kopačka hostujícího hráče rozčísla čelo a šití si vyžádalo dvanáct štychů. "Ani nepřišel v pondělí do práce," žehral Želina šéfující Tichému v braškovském Kartexu.

Čistější šance měli bojující hosté, ale ani v největší Vodrážka neuspěl – Manda opět chytal výtečně. Na druhé straně zkušený Gloser také předvedl výtečný výkon, po změně stran však na jeden z rohů nedosáhl, Nachtigal našel přesně hlavu Veselého a kapitán týmu rozhodl.

Ani tahle trefa Braškov neuklidnila a hosté mohli srovnat, Petáka však vychytal zase Manda. „Tyhle zápasy jsou ošidné. Každý čeká, že vyhrajete, ale bylo to dost těžké,“ přiznal Jaroslav Želina.

Branka: 69. Veselý. Rozhodčí: Pixa.

Braškov: Manda – Pokorný, Piešťanský, Přichystal, Duda – M. Maňkoš, Veselý, Fridrich, Repaský – nachtigal (80. Hlavatý), Tichý (20. P. Maňkoš).