Sokol Braškov – Senomaty 2:1 (0:0)

V první půlce domácí bojovali, jakoby ale na nich ležel stín z poslední duelů, v nichž nevybojovali ani bod a skóre měli 0:7. Sice se tlačili dopředu, měli několik nebezpečných centrů, to ale bylo vše. největší možnost měl ve 35. minutě Nachtigal, jemuž prostrčil míč Tichý do uličky, ale pokus braškovského kanonýra lapil výtečně brankář Červený.

Domácím však vyšel nástup do druhého dějství. Po autu se přes dva hráče obmotal Repaský, našel na desítce Dudu a ten s pomocí nechtěné teče padajícího obránce otevřel skóre.

Jenže Braškov gól neuklidnil a byli to hosté, kdo začal udávat tempo hry. Blízko vyrovnání byl Korčák, po jehož pokusu šel gólman Manda až příliš efektním způsobem a málem na to doplatil. Senomaty se ale hnaly dopředu dál a sílící tlak vyvrcholil čtvrt hodiny před koncem rukou Repaského, po níž O. Havel z penalty srovnal.

Nicméně za šest minut bylo vše zase lepší pro Braškov. Obránce naskočil ve vápně na Nachtigala trochu nešikovně, srazil a pokutový kop dostali domácí. P. Maňkoš se nemýlil a začaly emoce, které ještě zvýšil zákrok P. Kohouta na unikajícího Nachtigala, po němž následovala červená karta. „Těch emocí jsem si zase tolik nevšímal, patří to k fotbalu. I když jedna z fanynek byla dost slyšet. Z mého pohledu to penalta a vyloučení byly. My jsme každopádně bojovali, chtěli vyhrát a povedlo se,“ radoval se kouč Braškova Jaroslav Želina.

Branky: 48. Duda, 81. P. Maňkoš (pk) – 75. O. Havel (pk).

Braškov: Manda – Pokorný, Fridrich, Přichystal, Piešťanský (60. M. Maňkoš) – P. Maňkoš, Veselý, Tichý, Repaský – Duda, Nachtigal.