Sokol Braškov – Sokol Jeneč 3:3 (1:1)

V duelu šlo jen o to, dobře si zahrát, což zprvu šlo lépe hostům. Na domácích bylo až příliš vidět, že se stoperem Fridrichem slavili jeho svatební den. Nádavkem dostal kapitánskou pásku, už v 17. minutě ale přihlížel, jak P. Hlavatka poprvé poslal Jeneč do vedení. Braškov tak musel poprvé a ne naposledy vyrovnávat, což se brzy povedlo Přichystalovi hezkou střelou po akci Nachtigala.

Rozehraný domácí soubor pak ukazoval, co vše se dá spálit a ve druhé části na to doplácel. Po brejcích dostal dvě branky, nicméně vždy dovedl alespoň srovnat. poprvé se o to postarali hosté sami vlastencem po centru, podruhé v 85. minutě skóroval po rohu další stoper Bach. Mezitím se mohl trefit i brankář Manda hrající tentokrát v poli, jenže ten hlavou mířil těsně vedle. Hosté navíc dvakrát vykopávali z prázdné klece, Nachtigal orazítkoval tyčku. „Dnes to bylo hlavně o pohodě, i když z těch neproměných šancí mě hlava trochu bolela. Každopádně jsme po roce zase na bedně, což je výborný výsledkek,“ netajil se spokojeností kouč Braškova Jaroslav Želina.

Branky: 25. Přichystal, 67. vlastní, 85. Bach – 17. a 59. P. Hlavatka, 75. Vosáhlo. Rozhodčí: Fejfar.

Braškov: Kohout – Piešťanský, Fridrich, Bach, Pokorný (55. Hlavatý) – M. Maňkoš, Přichystal, Tichý, Duda (46. Manda) – P. Maňkoš (55. Fuit), Nachtigal.