Sokol Braškov – Zdice 1:1 (1:0)

Zápas začal pro domácí moc dobře. Už ve 13. minutě zakombinovali, Duda přistrčil míč na roh vápna Pokornému a ten nádhernou křížnou bombou trefil růžek – 1:0. Šanci na zvýšení osnovalo nebezpečné duo Tichý – Nachtigal. První se hezky uvolnil, ale na jeho nabídku Nachtigal ve skluzu těsně nedosáhl. Domácím se nepovedlo využít ani sedmi rohových kopů v první půli, i proto, že soupeř měl výškovou převahu.

Jinak Zdice spoléhaly na kvalitní obranu a snažily se o brejky. Jeden jim málem vyšel, jenže Kmet tísněný obráncem Bachem pálil kousek vedle.
Po obrátce začal Braškov aktivně a zdálo se, že duel může rozhodnout. To se ale nestalo. Naopak v 60. minutě vynechal M. Maňkoš souboj s Carvanem, jeho nebezpečnou akci obrana odvrátila dvěma špatnými odkopy a následovala standardka. Tu kopl Froněk, brankář Manda míč nezvládl a bylo vyrovnáno.

Rozjeté Zdice pak mohly Braškovu zasadit ještě jednu ránu, naštěstí pro domácí nastřelil Šinták pouze břevno. Sokol se následně herně zvedl, Tichý pálil po akci M. Maňkoše do boční sítě a Nachtigal vedle. V poslední minutě přišla standardka, na níž si výtečně naběhl stoper Piešťanský, ovšem trochu v záklonu hlavičkoval sice přes brankáře, ale jen do břevna.

„Jsem zklamaný, doma jsme chtěli začít výhrou. Ale musím uznat, že Zdice hrály dobře a remíza je zasloužená,“ sportovně přiznal trenér Braškova Jaroslav Želina.

Branky: 13. Pokorný – 60. Froněk.
Braškov: Manda – Bach, Fridrich., Piešťanský, Pokorný – M. Maňkoš (70. Hlavatý), Veselý, Tichý, Přichystal – Duda (65. Repaský), Nachtigal.