Městečko - Braškov 4:0 (2:0)

Už od první minuty hráli domácí velmi aktivně, ale paradoxně první loženka přišla z braškovských kopaček. Tichý se řítil na Kopernického, který ale balon z bezprostřední blízkosti chytil. O tři minuty později přišla první gólovka domácích. Braškovskou rozehrávku napadal J. Šnídl, po obrovské chybě Repaského se míč dostal k Bestajovskému, který z vápna přesnou střelou k tyči nedal Kohoutovi šanci - 1:0. Aktivnější Městečko se dostávalo do dalších a dalších šancí, ale ani ta největší neskončila v brance, když Šnídlovu střelu do šibenice Kohout skvělě vyrazil.

Skóre se podruhé měnilo ve 25. minutě. Z dobrých pětatřiceti metrů se do míče opřel J. Šnídl, ale pozorný Kohout střelu vyškrábl na břevno. Na následnou dorážku neobsazeného J. Urbana už ale nedosáhl - 2:0. Do konce první půle mohli po rohu navýšit ještě Langmajer a Kučera, ale nemířili přesně.

Do druhé půle braškovský kouč Želina překopal sestavu, jenže Městečko na soupeře opět vlétlo a hned v první minutě přidalo třetí branku. Po narážečce bratrů Šnídlových se balon dostal k J. Urbanovi, jenž dorážel do branky. Pak konečně hosté začali bojovat, Tichého v další možnosti opět vychytal Kopernický, ale skóre se měnilo ještě jednou na druhé straně. V 83. minutě se po kombinační akci dostal do vápna P. Šnídl a křížnou střelou přes celou branku upravil na konečný 4:0.

„Tentokrát jsem spokojený jak s výsledkem, tak s předvedenou hrou. Konečně kluci zahráli tak, jak bych si představoval. Byl to pěkný kombinační fotbal, který se musel divákům líbit. Všichni od jednoho do posledního zápas odbojovali, dali do toho opravdu všechno a výsledek se dostavil," ohodnotil utkání spokojený Stanislav Jansa.

„V první půli jsme byli totálně tragičtí. Jediný Kohout si zaslouží pochvalu. Hráči Městečka jsou vysocí a prostě nás přetlačili. Bohužel naše výkony venku dobré nejsou, z různých důvodů. Tentokrát byli domácí prostě lepší,“ uznal Jaroslav Želina.

Branky: 15. Bestajovský, 25. a 46. J. Urban, 83. P. Šnídl.Rozhodčí: Machýček.

Městečko: Kopernický - Heger (70. Kučera J.), Langmajer, Hadrava, Procházka - Kučera O. (80. Červený), Wohl, Urban J., Šnídl J. - Bestajovský, Šnídl P.

Braškov: Kohout – Piešťanský, Fridrich, Bach, Kučera – M. Maňkoš, Přichystal, Pokorný, Repaský (60. Bolen) – Tichý, Nachtigal.