Braškovu se v poslední době moc nedaří. Přesto si v trochu pomalé úvodní části vytvořil několik nadějných možností. Tichý si dvakrát vylámal zuby na brankáři Kopernickém, ale ve 25. minutě si spravil chuť. Z TK se mu povedla bomba, která jeho pravačku proslavila a domácí vedli. To už se ale probouzelo také Městečko a do konce první části udeřilo. Rozhodčí Hamčšík k nelibosti Braškova odpískal pokutový kop za zákrok P. Maňkoše a Šnídl nezaváhal.

Ve druhé půlce se sice tiskaři více tlačili na polovinu soupeře, nebezpečnější byli ovšem hosté. Gólman Kohout ale několikrát výtečně zasáhl a udržel pro svůj celek naději. Tu rozdmýchal ještě víc střídající Pokorný, jenž po standardce Veselého hlavou vrátil vedení domácím. Ti ho drželi až do 90. minuty, kdy se obránci nedohodli s Kohoutem, vše nechali na něj a Procházka, kuriózním kulečníkovým kopem, který šel do brankáře, pak do střelce a do brány, vyrovnal.

„Kluci už asi byli myšlenkami u televizních obrazovek a na finále hokeje, protože tohle byla naprosto zbytečná chyba,“ zlobil se trenér Braškova Jaroslav Želina.

Braškov – Městečko 2:2 (1:1). Branky: 25. Tichý, 70. Pokorný – 37. Šnídl (pk), 90. Procházka. Rozhodčí: Hamšík.

Braškov: Kohout – Piešťanský, Fridrich, Bach, Kučera (60. Pokorný) – M. Maňkoš, Přichystal, Veselý, P. Maňkoš – Tichý, Nachtigal.