Do půle to vzrůšo nebylo, zato druhou začal Braškov divoce a před Jungrem bylo rušno. Jungr nechtěl dopadnout jako jeho mladší brácha v sobotu v dresu Libiše v Kladně, ale snažil se marně. V 65. minutě korunoval tlak Braškova po akci Repaského zkušený Přichystal a teprve pak se Čechie zmátořila.

Po rohu mířil Volman do břevna, po dalším si naládoval houfnici Bílek, jenže Zlata jde už pěkných pár let proti proudu času a „neveteránsky" míč vyrazil.

Pak zaúřadoval domácí kouč Želina, poslal na hřiště zabijáka s dětskou tváří Jaroslava Šebestu a ten po pěkně sehrané standardce (Najer dobře odtáhl doberskou věž Honetschlagera na přední tyč) rozhodl – 2:0.

Doberákům na omluvu platí, že bez Dufka (další z mnoha otřesů mozku), Andruchoviče i útočníků Kubouška a Hovorky byli přece jen oslabeni.

Příjemné podívání bylo na to, jak oba týmy omlazují. Koneckonců už musí, časy Nachtigalů nebo Dudů jsou pryč. A tak na jedné straně bojovali šikulové Jungmann nebo Rössler, na opačné zase nadějný onránci Holub a Dolejš se štírkem Porazilem, který se nebál srazit se s o 25 let starším Zlatou.