Jeho tým začal výborně, nebál se a Repaský trefil přímo z rohu tyč. Už v 18. minutě se ale zblízka prosadil Hrubý a hosté vedli. Navíc je držel vzadu Zlata, i když Mšec přehršel šancí neměla.

Zápas se lámal ve druhé půli. Domácí postupně vyslali na trávu hráče áčka Palubu a Ducára, nechali tam Kaválka. Jenže na druhé straně měl Jaroš po hodině hry během minuty dvě jasné šance, ale ty mu lapil skvělý brankář Klíma. To byl asi zlom. 

Pak se začal svěrák mšeckého tlaku utahovat a v 83. minutě Paluba hlavičkou na přední tyči po rohu vyrovnal.

V nastavení si pak hosté vypili kalich hořkosti do dna, když Najer zbytečně fauloval a Kaválek ze 27 metrů vymetl šibenici. „Když si to stavěl, tak někdo za mnou povídá, že tohle dává pokaždý. Měli pravdu a my si to vypili do dna," štvalo Jaroslava Želinu.

„Je fakt, že mi sedla pěkně, to potěší. Zvlášť když byla asi třetí minuta nastavení. Já to přes zeď na přední tolik neumím, ale nahoru na delší tyč to jde lépe," usmál se Martin Kaválek.

Podle něj byl Braškov dlouho lepší, ale pak mu odcházely síly. „Pomohlo nám vyrovnání Honzy Paluby, pak už jsme měli velký tlak. Byla by škoda ztratit další body, podle mě máme takový tým, který neměl zatím ztratit nic," říkal borec z Nového Strašecí, odkud ho kouč tentokrát pustil na celé utkání.