Teď si v semifinále poradila podruhé v řadě s velkým rivalem ze Sýkořice. Účastníka okresního přeboru Rakovnicka porazila už ne na penalty, ale jasně za devadesát minut 4:0. Dva góly vstřelil Fejfar (jeden z PK), po jednom přidali Horák a O. Tyburec.

Nevedlo se domácím Bratronicím. V souboji celků IV. tříd Kladenska a Berounska podlehly Chyňavě 2:4 (Rojan, Černý – Pivoňka 2, Mikoláš z PK, Bartoš) a zaplatily tak daň. Vždyť zkraje léta v Chyňavě domácí porazily a navíc před týdnem vyhrály podruhé v řadě turnaj v Bělči.

Klíčovým momentem zápasu byl neproměněný pokutový kop gólmanem Sýkorou za stavu 0:1. Jeho slabou střelu brankář hostů Mikoláš kryl a sám během pěti minut ze stejné standardky určil konečný rozdíl skóre.

V souboji o třetí místo před zraky vlastních fanoušků Bratroničtí totálně zklamali a vypili kalich hořkosti až do dna. Sýkořici totiž podlehli vysoko 0:4. Za vítěze střílel přítel oštěpařky Barbory Špotákové Novotný, dále Mutinský, Šnobl a Slabý.

Finále se zdálo být jasnou záležitostí favorizované Bělče. Nad obhájcem trofeje Chyňavou vedla už 3:0 (Kougl 2, Hykl), hosté to však nezabalili a góly Steinera a Nováka vrchol turnaje alespoň zdramatizovali. Na faktu, že jim Bělečští vrátí prohru z minulého týdne (z turnaje v Bělči), ale víc nestačili změnit.

Všechna utkání odřídila trojice mladých rozhodčích Kindl, Pejša a Hodek. Podle pořadatelů si vedla velmi dobře.