Kladenským týmům se ale příliš nedařilo, když na ně zbyl pouze souboj o třetí místo. V něm sousedé ze Bělče porazili domácí borce 3:1 (Diviš 2, vlastní – Prach).

Pěkné finále ovládl zástupce berounského okresu Chyňava, který se poradil se Sýkořicí (v semifinále zdolala Běleč 3:2) v dramatickém zápase 3:2. Chyňava vedla už 3:0, ale soupeř zápas řádně zdramatizoval. 

Chyňava za sebou měla víkendový kemp, při němž nabírali hráči fyzičku, zdokonalovali se v technice a taktice a nezbytně i přesnosti střelby. Bohužel i tento kemp měl nemalý podíl na tom, že řada hráčů se z turnaje omluvila ze zdravotních důvodů a tak dostali příležitost i ostatní hráči z rezervy.

Domácí Bratronice odehrály právě poroti Chyňavě dobrý zápas, v němž i vedly, aby nakonec zachránily remízu v poslední minutě. Pomohl jim chyba mladého brankáře Řehoře, ten ale pak domácí vychytal při penaltách. Chytil hned tři. 

O nadcházejícím víkendu se téměř kompletní složení turnaje přesune o dva kilometry dál do Bělče na Memoriál Josefa Zaspala. V sobotu se utkají Chyňava – Tuchlovice B (14:30) a Běleč – Bratronice (17), v neděli se hraje ve stejných časech o umístění.