Aréál stadionu Františka Šiftance se poprvé zhusta zaplnil při poobědovém střetu starých gard, v němž domácí púo poločase prohrávali s Blšany 0:2 i kvůli gólu Kladeňáka Fujdiara, ale svěřenci kouče Bendla nakonec díky trefám Reichla a Hráského srovnali. „Škoda, že pan trenér ve chvíli, kdy jsme útočili, domluvil s rozhodčími předčasný konec,“ hartusil Vladimír Dufek, předseda Čechie.

Stěžoval si také na únavu z njáročného souboje, ale jinak měl při oslavách jen důvod k radosti.

Povedl se totiž i další souboj, v němž áčko Čechie srdnatě a hlavně po celé utkání srdnatě vzdorovalo o pět soutěž výš hrajícímu Kladnu, a přes porážku 1:5 se hráči neměli zač stydět. „Mně se to to líbilo. Bylo vidět, že Kladeňáci hrají o místo a chvílemi se pěkně jiskřilo,“ uculoval se Dufek, jemuž před utkání poblahořál za OFS Kladno k narozeninám Čechie předseda STK Josef Havlík. První muž Kladenska František Běhounek přijet nemohl kvůli účasti na valné hromadě ČMFS.

A ještě jednu velkou radost Dufek měl. Udělal mu ji autor almanachu Modrobílá láska Češechie Miroslav Oliverius. Spoluautor známých publikací o kladenském hokeji a fotbalu opět předvedl svoje vysoké kvality a v knížce opravdu naleznete snad vše podstatné, co se v doberském fotbalu kdy událo včetně výsledků, tabulek, referátů ze zápasů či zájezdů, portrétů nejslavnějších hráčů. A také obsáhlou fotogalerii včetně snímků barevných. „Kniha a její kvalita mě nadchly, přitom jsem ji viděl poprvé až ve čtvrtek,“ rozplýval se spokojený Vladimír Dufek.