Jedinou branku zápasu dal Nigerijec Ezeala osm minut před koncem. U kolmého míče za obranu byl rychleji než brankář Sedlák, míč vydoloval a pak jej v těžké pozici poslal do sítě.

„Bylo to jako v některých zápasech na podzim. Poslední minuty jsme opět nezvládli," posteskl si brankář Michal Sedlák s tím, že gólu předcházelo několik chybiček.

„I já jsem mohl být u míče dřív," přiznal strážce kladenské svatyně, který si poradil s pěkným trestňákem Jindráčka, jenž posléze pro zranění odstoupil.

Největší příležitost prvního poločasu měli nebezpečnější hosté. Pěknou ránu Šímy  však zneškodnil sedmnáctiletý  brankář Keller, který na podzim chytal jen dorosteneckou I. A třídu.

Po obrátce měl obrovskou šanci litolský dlouhán Ježek, jenž se ocitl sám na velkém vápně a  měl spoustu času na zakončení, přehodil však i branku.

„Zjevil se tam zničehonic Docela jsem si oddechl, když to tak laxně zakončil . Placírkou překopl bránu asi o deset metrů," přiblížil Sedlák s tím, že po fotbalové stránce odehráli dobrý zápas.

„Nevytváříme si však šance. Na bod jsme rozhodně měli a měli jsme ho také přivézt," mínil.

Byť možností vstřelit branku SK mnoho neměl, mohl skórovat. Bartošovu ránu z dálky ale zastavilo břevno a druhý jeho pokus letěl kousek nad.

Blízko gólu byli i domácí. Ježek hlavičkoval do tyče  a také dělovku Křivánka zastavila konstrukce.

Hosty, kterým chyběl nemocný stoper Hanzlík, nejvíc zlobil Nigerijec Ezeala, jenž také duel o šest bodů rozhodl.

Domácí  jistil spolehlivými zákroky brankář Keller, který podruhé ze tří zápasů udržel čisté konto.

„Bylo to vyrovnané. Soupeř nás občas tlačil a měl tam útoky po straně. Nakonec jsme ale těsně vyhráli," usmíval se.

V kladenském dresu už nastoupil po třesu mozku Martin Koiš, jenž ale musel ve druhé půli odstoupit. Po výronu v kotníku si odbyl jarní premiéru Marek Tóth a na hřišti byl hodně vidět.

Litol - Kladno 1:0 (0:0).
Branky: 82. Ezeala. ŽK: Bohdam Křivánek- Suchý. Rozhodčí: Dobrý. Diváci: 254.
Kladno: Sedlák – Stočes, Suchý, Procházka, Štoncner - Koiš (64. Holeček), Bartoš, Růžička, Šíma - Kraus, Tóth.