Do záchranářské mise se fotbalisté SK Kladno do devatenácti let pustili skvěle. Na domácím hřišti byli proti Vyšehradu jasně lepším týmem, ale z úvodního tlaku se jim nepodařilo skórovat. Byli to naopak hosté, kteří šli v úvodu druhého poločasu do vedení. Domácím se podařilo vyrovnat pět minut před koncem, a když v závěru neproměnili v branku ani sérii tří rohových kopů, skončilo utkání remízou 1:1. „Škoda, že se nám nepodařilo skórovat v úvodu. Nakonec byla remíza spravedlivá,“ hodnotil Radek Duda, trenér Kladna.

Mladší dorostenci do sedmnácti let remizovali s Vyšehradem rovněž 1:1. Na rozdíl od svých starších kolegů se jim podařilo skórovat v úvodu, ale to bylo bohužel vše. Hosté vyrovnali ve druhém poločase. „V první půli jsme byli lepším týmem a po zásluze šli do vedení. Bohužel nám po přestávce došla energie a soupeř vyrovnal,“ řekl kladenský trenér Jan Pejša.

ČLD U19: SK Kladno – FK Slavoj Vyšehrad 1:1 (0:0)

Branka: Rottner

Sestava: Ševce - Truhlář, Bokša, Kácl, Novák - Blažek, Kalina, Rottner, Chlumský (80. Klvaň), Tung - Fruhauf (62. Duda).

ČLD U17: SK Kladno – FK Slavoj Vyšehrad 1:1 (1:0)

Branka: Hoffmann

Sestava: Vajshajtl - Novobilský (65. Davídek), Rottner, Chochola, Hoffmann - Zoubek, Hanuščík - Pavlíček, Janega (83. Havel), Pospíšil - Eška (65. Vosyka).

Petr MAŇKOŠ

Rytíři porazili Mladou Boleslav 2:0. (4.3.2022). Nicolas Hlava
Velké hokejové ohlédnutí: co se Rytířům v sezoně povedlo a kde selhali?
SK Doksy - SK Votice 2:0 / I.A.tř. / 6. 11. 2021
Bez hlavního střelce to nešlo, Doksy nedaly Voticím ani gól a padly