To znamená i se Samkem, jenž ve Strakonicích stál kvůli kartám, a zřejmě také s uzdraveným Bartošem. „Samek půjde do hry. V případě Bartoše jsme optimisté. Věříme, že by mohl nastoupit, i když nechceme nic uspěchat," prohlásil kladenský asistent Karel Příhoda.

Z Bohemky mohou trenéři počítat s Orolínem a po dvouzápasové pauze také se stoperem Žižkou. V brance je zatím neochvějnou jedničkou mladík Jan Hůla, jenž bude čelit také pětigólovému píseckému Zušťákovi. SK je před utkáním 
v první polovině tabulky.

„Je to příjemnější.  Hraje se ve větší pohodě, ale ještě nic není vyhrané, bodovat se musí pořád, abychom mohli jít do jara ve větším klidu," mínil Hůla, jenž by rád výhrou potvrdil remízu ze Strakonic. „Tam trenéři udělali dobře, když promíchali střed zálohy. Naše hra měla hlavu a patu."

Jako brankář si musí zvykat na různé kombinace ve středu obrany. Poslední tři kola tam hrála vždy jiná dvojice. „Žádný problém v tom není. Všichni odvádí kvalitní  výkony a plní vše, co od nich chci," uvedl.
V neděli si na stoperu vedl výtečně Rada. „Patří mu velký dík. Nebýt jeho, tak to ve Strakonicích dopadlo jinak. Poradil si s tím výborně a bylo by dobré, když mu forma vydrží."

Kdy pustí Hůla do brány Sedláka? „Ani se mu nedivím, že je netrpělivý, protože v jeho kůži jsem byl nesčetněkrát. Za žádnou cenu ho tam nechci pustit. Jsem takový, že bych chytal i se zlomenou nohou!" prohlásil gólman, jehož vzorem je od malička Kahn. „Teď jsem se avšak trošku přesměroval na Neuera. Vzory jsou sice hezké, člověk však pořád musí koukat na sebe," tvrdí.

A komu by v životě rád zneškodnil penaltu? „Jednoznačně Ronaldovi. Když jsem viděl Petra Čecha, jakou měl radost, když mu ji chytil ve finále Ligy mistrů, tak si myslím, že by to byl životní zážitek. Je mi dvacet a může se stát hodně věcí. Jsem pořád na začátku."