Bilance hovoří jednoznačně ve prospěch Vraného. Uhrálo 20 bodů, zatímco Slánští pouhé dva za remízy. Skóre už tak jednoznačně není, pokaždé to byl vyrovnaný střet a pouze jednou skončil o víc než jeden gól ( 2010 – 2:0).

Snad nejzajímavější postavou utkání bude hostující kouč David Cimrman. Jako hráč byl dlouho jednou z duší Vraného při jeho vzestupu do krajského fotbalu, odkopal v jeho dresu dlouhých deset let.

Po čtvrtém kole, kdy měli Slánští v soutěži samé prohry, nahradil na pozici hlavního kouče Richarda Svobodu a zaznamenal první úspěchy – výhry v Kníně, s Tuchlovicemi a remízu ve Velvarech. „Na zápas se samozřejmě těším, ve Vraném jsem dlouho hrál a mám tam hodně známých. Ale myslím, že tak vyhecované, jako to bylo za nás, to už nebude. Kluci z týmů se sice znají, ale víc se budou špičkovat asi funkcionáři," míní Cimrman, podle kterého je El Clássico lákavým duelem, ale zároveň upozorňuje, že důležitější střety Slaný čekají v následujících kolech. „Máme Rakovník, Vonoklasy a Petrovice, tedy soupeře, s nimiž se budeme prát o záchranu. A nebudeme si nic namlouvat, záchrana je náš  cíl," nezakrývá Cimrman.

Vranské viděl v akci právě v duelu s Petrovicemi a tam nepřesvědčili jeho a vlastně nikoho. „To ale neznamená, že nemají dobrý tým. Každé utkání je jiné. Jak udržet Galbavého a spol. Sice v hlavě mám, ale do novin to říkat nebudu," usmívá se.

Cimrman je spokojen, že se mu v SK zatím práce docela daří. Tým začal bodovat, posílil dvěma kvalitními borci se zkušenostmi z juniorky (Herák, Mašek), vytratily se problémy v kabině. Ne náhodou totiž po začátku I. A třídy odešli Hořejší, Hadrika a předtím třeba Tauš. „V tomhle ohledu si nestěžuji. Kluci z Plzně jsou hotoví hráči, atmosféra na trénincích je také dobrá, kluci dávají přednost fotbalu i před futsalem. V neděli je čas přepsat dějiny, tipuji na výhru 2:1, dodal David Cimrman.