Meho Berovič - osm žlutých a hned tři červené karty za prvních 16 minut rozdal kladenský rozhodčí, který se tak nesmazatelně zapsal do dějin fotbalové I. B třídy, tohle se totiž asi žádnému jeho předchůdci nepovedlo. Udělil je v hodně důležitém zápase dvou týmů hrajících o postup - Kralupy – Kněževes a to většinou domácímu týmu, který při zraněních dalších borců nemohl utkání dohrát.

Michal David - ze Sokola Vraný oprášil svou střeleckou slávu. Někdejší střelec Hrdlíva zářil ve třetiligové Lokomotivě Kladno, pak hrál v Německu, ale po návratu je věrný Vranému. Kouč Josef Jenč ho z místa stopera při trápení svého týmu vysunul do útoku a David třikrát překonal mladého brankáře Králova Dvora Průšu. Sokol tak konečně vyhrál – 5:2.

Aleš a Tomáš Radostové - odchovanci Nova a bratři drží svoje Lidice ve hře o postup. Před čtrnácti dny dali oba po gólu a Lidice doma přehrály Senomaty 2:0. Teď přemohli dalšího soka z Rakovnicka – Městečko 2:1 a opět skórovali pouze Radostové. I ve stejném pořadí – první starší Aleš, druhý mladší Tomáš.

Milan Bešta - po třech letech se vrátil na zelený trávník skvělý záložník Tuchlovic. Konec dlouhé pauzy zaviněné zraněním oslavil 34letý borec v barvách céčka dvěma góly do sítě rezervy Přítočna. Vstřelil je ale v pozici útočníka, prý ještě nemá kondičku.

Sokol Knovíz - dostal v okresním přeboru osm gólů. Mužstvo, které před každou sezonou patří z pohledu síly kádru mezi favority soutěže, podalo v souboji s prvními Doksy vyloženě trapný výkon.

SK Velké Přítočno - Po dlouhých 36letech se podívá do nejvyšší okresní soutěže. Svěřenci kouče Pavla Holase to dokázali už čtyři kola před koncem A skupiny III. třídy.

Old Boys - Do ankety nominujeme i borce, kteří na hřišti podali heroické výkony. Jsou to trenéři, vedoucí mužstev i oprášení bývalí fotbalisté, kteří tím, že byli okolnostmi nuceni obětavě nastoupit, bojovali za čest klubu. Nutno podotknout, že velice úspěšně!

Rostislav Griegel - se blýsknul v zápase IV. třídy A Tuchlovice C – V. Přítočno B. Borec, který je zde na hostování ze Stochova a hrál v sobotu i proti Milínu, nastřílel Přítočenským šest branek.

Michal Paprňák - Návrat slávy střelce si o víkendu připomněli ve IV. třídě C borci SK Slatina. 26letý kanonýr se dlouho nemohl chytit, ale teď proti Třebichovicím dal pět ze sedmi branek svého mužstva.

SK Lhota B - Pouhé dvě sezony existuje a už se stejně jako áčko V. Přítočna může radovat z postupu do vyšší soutěže, byť jen III. třídy.

Jiří Nagy, Rudolf Muzika